Regenerujemy Turbiny !!

Witamy na stronie firmy MAR-MOT ... Sklepy Motoryzacyjne w Radomsku ... Stacja Kontroli Pojazdów ... Auto - Serwis ...:: www.autoszlif-skibinski.pl ::...Jesteś tu: Home -> Rejestracja, pliki do pobrania

Rejestracja - zostań klientem firmy Mar-Mot

W celu uzyskania cen hurtowych oraz możliwosci składania zamówień drogą elektroniczną lub telefoniczną należy zarejestrować się w systemie Teleinformatycznym firmy Mar-Mot.

Po dokonaniu przez Klienta Rejestracji w Systemie, Klientowi przekazane zostaną:
    login
    hasło
    numer klienta

Numer klienta umożliwi składanie zamówień:

- przez program internetowy (KATALOG)
- telefonicznie


KATALOG to cennik elektroniczny przedstawiający naszą ofertę towarową w sposób przejrzysty i prosty. Zawiera kartotekę towarową ze stanami oraz cenami. Wyszukiwanie i sortowanie jest proste i szybko pozwala odnaleźć porządaną referencję.
Po dokonaniu telefonicznej rejestracji KATALOG służy również do składania zamówień za pośrednictwem Internetu oraz zawiera ceny dedykowane dla klienta.

Aby uzyskać więcej informacji oraz dokonać rejestracji numeru klienta prosimy o kontakt telefoniczny:

tel: 44 685 12 65
tel: 44 682 67 29

Rejestracji w Systemie Teleinformatycznym* można również dokonać za pomocą poniższego formularza.

Dane osobowe Klientów są gromadzone wyłącznie na potrzeby realizacji zamówień przez firmę Mar-MotFORMULARZ REJESTRACYJNY

*Imię i nazwisko:
Nazwa firmy:
Adres firmy:
Nip:
Regon:
*Tel.kontaktowy:
Adres e-mail:


Uwagi:*Przesłanie formularza oznacza wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Mar-Mot Iwona Skibińska z siedzibą w miejscowosci Rogaszyn 12a w zakresie niezbędnym do realizacji zamówień. Klient ma świadomość prawa wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania, wstrzymywania, przetwarzania lub ich usunięcia. Zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.133, poz. 838 ze zm.).