Regenerujemy Turbiny !!

Witamy na stronie firmy MAR-MOT ... Sklepy Motoryzacyjne w Radomsku ... Stacja Kontroli Pojazdów ... Auto - Serwis ...:: www.autoszlif-skibinski.pl ::...Jesteś tu: Home -> O Firmie

O firmie

     Firma Mar-Mot istnieje na rynku od początku 1990 roku jako dystrybutor części zamiennych. W początkowym etapie działalności firma mieściła się tylko w lokalu przy ul. Przedborskiej 1. (sklep istnieje do dzisiejszego dnia) i zajmowała się sprzedażą części do samochodów produkcji krajowej.

     Wraz z dynamicznym rozwojem motoryzacji, wychodząc naprzeciw potrzebom i wymaganiom rynku samochodowego poszerzyliśmy swój asortyment o części do samochodów zachodnich (jak również japońskich i koreańskich)

Na przestrzeni lat, aby być bliżej naszych Klientów, otworzyliśmy dwie kolejne filie.
Pierwsza z nich powstała przy ul. Narutowicza 43 (1998) a druga przy ul. Przedborskiej 124 (2006).
Od tej pory jesteśmy w stanie zapewnić naszym odbiorcom szeroki dostęp do części zamiennych oraz oryginalnych, obejmujących wszystkie grupy podzespołów występujących w samochodach osobowych i dostawczych.     Bardzo ważnym wydarzeniem w naszej firmy było otwarcie w 2008r Stacji Kontroli Pojazdów przy ul. Przedborskiej 124 (obok jednego z naszych sklepów)

    W 2012r firma Mar-Mot została partnerem Zakladu Mechaniki Pojazdowej Auto-Szlif Skibinski. Regeneracja turbosprężarek.

www.autoszlif-skibinski.pl

Dziś firma MAR-MOT jest przedsiębiorstwem o silnej i ugruntowanej pozycji rynkowej, w pełni profesjonalnie podchodzącym do wszystkich aspektów działalności.
Zatrudniamy ponad 20 pracowników, którzy tworzą zgrany zespół otwarty na potrzeby klientów oraz zawsze służący fachową radą.
Przez cały okres działalności staramy się zapewnić naszym klientom szeroki asortyment oraz jak najlepszą obsługę.
W oparciu o szeroką wiedzę motoryzacyjną, zdobyte doświadczenie oraz ciągłe rozwijanie naszych kwalifikacji - jakość naszej obsługi jest na bardzo wysokim poziomie.