Regenerujemy Turbiny !!

Witamy na stronie firmy MAR-MOT ... Sklepy Motoryzacyjne w Radomsku ... Stacja Kontroli Pojazdów ... Auto - Serwis ...:: www.autoszlif-skibinski.pl ::...Jesteś tu: Home -> Napisz opinię

Napisz Opinię
Dziękujemy za skorzystanie z usług firmy Mar-Mot - Sklepy Motoryzacyjne, Stacja kontroli Pojazdów, Auto-Szlif Skibinski.

Zależy nam na opiniach naszych klientów, aby móc budować wiarygodny wizerunek oraz jednocześnie potwierdzić jakość świadczonych przez Firmę usług.

Liczymy się z Twoim zdaniem, wypełnij krótki formularz i podziel się z nami swoją konstruktywną opinią lub uwagami na temat firmy lub obsługi.

Za pomocą poniższego formularza każdy klient firmy może złożyć reklamację lub skargę na jakość obsługi świadczonej przez naszych pracowników lub przekazać nam inne cenne uwagi, które mogą w istotny sposób podnieść jakość naszych usług.

Biorąc udział w iniciatywie doskonalenia i wysyłając te informacje, pomagasz poprawić funkcjonalność firmy Mar-Mot oraz firmy Auto-Szlif Skibinski i lepiej dostosować je do Twoich potrzeb.

Każda wiadomość trafi do Zarządu firmy i Kierownika Działu Sprzedaży

FORMULARZ

*Imię i nazwisko:
*Adres e-mail:
Tel. kontaktowy:
Sklep, którego dotyczy opinia:
Imię pracownika, którego dotyczy opinia:


Treść opinii:


Pozdrawiamy,

Zarząd Firmy
Mar-Mot - Sklepy Motoryzacyjne,
Stacja Kontroli Pojazdów,
Autoszlif-Skibinski.pl